top of page

1- 4 класи

       Мама - найрідніша і найголовніша людина у житті кожного з нас. Від неї віє теплом, турботою, спокоєм та безмежною любов'ю. І саме в травні, який вважається місяцем Божої Матері, ми відзначаємо особливе свято – День Матері, сповнене щирим почуттям безмежної любові, глибокої вдячності і шани до Неньки. Зворушливе свято з нагоди Дня матері відбулося 10 травня у здобувачів освіти 4-Б класу ліцею №38 З дитячих вуст звучали найщиріші слова подяки. Протягом всього свята звучала його триєдина сутність : вшанування Божої Матері - Діви Марії, неньки України та рідної матусі.Немає нічого сильнішого за мамину молитву і немає любові вищої за материнську. Доземний уклін Вам, дорогі Матері, за дарунок життя, за тепло серця та найнадійніший оберіг – священну материнську любов.

22.05.2024р. Ліцей 38 ЛМР 1А клас свято "Бал у Короля". Сьогодні у нас надзвичайне свято Таке у житті буває раз З Буквариком попрощався наш дружній 1А клас. Л.Павлина,
І Курилюк

#ліцей38ЛМР:)) З 8 по 14 квітня 2024р. У 1А класі проходив Кольоровий тиждень.

Кольори зцілюють нас, змінюють наш настрій і внутрішній стан, заспокоюють і змушують діяти, розпалюють творчу думку, допомагають зосередитися.

Цей тиждень став справжнім святом як для дітей, так і для дорослих. Кожен день «Кольорового тижня» пройшов на високому емоційному підйомі. Посмішки не сходили з обличчя дітей. Ходити до школи, за їх думкою, стало цікавіше.

Л.Павлина, І. Курилюк

 08.03.2024р  Шевченківські дні у 1 А класіТарас Шевченко - це ім'я, яке народ береже у своїй пам'яті і з великою любов'ю передає з покоління в покоління.

Він живе посеред нас, додає  впевненості і сміливості у боротьбі з ворогами, через уста
кожного героя промовляє до кривдників
...не втечете і не сховається, всюди
Вас найде правда і мста....
Сьогодні стражденність кожного українця, гідного і безстрашно серця благословляється святою рясно Божою благодаттю. Крізь невимовний смуток у нас упевнено вселилися сподівання на волю і перемогу.
..Борітеся і поборете...ступати через пекло вогню, зради і болю.                   
                             Л.Павлина, І. Курилюк

До Всесвітнього дня безпечного Інтернету в  ліцеї 38 ЛМР проведені уроки з елементами гри для учнів  третіх класів на тему:  «Безпечний Інтернет».

Учні  подорожували стежками глобальної мережі  і дізналися про  позитивний та негативний вплив Інтернету на людину. Ознайомилися з правилами безпечної роботи в мережі, розв’язували ситуаційні задачі,  під час гри «Клубок» створили власну  мережу, переглянули мультфільм «Увага! Інтернет». В кінці уроку здобувачі освіти описали вже вивчені правила на кольорових картках та зробили висновок, що  треба бути обережним і пам’ятати правила безпечної роботи  в мережі Інтернет.

... Ще юнаки, ще майже діти,

А навкруги і смерть, і кров.

На порох стерти, перебити! –

Іде на Київ Муравйов.

Полків його не зупинити,

Та рано тішитесь, кати:

Коли стають до зброї діти,

Народ цей – не перемогти!

   

 

Щороку 29 січня  ми вшановуємо пам’ять молодих героїв, що 1918 року полягли біля залізничної станції Крути, захищаючи Українську народну республіку від більшовицьких загонів, які рвалися до Києва.

    Подвиг українських юнаків під Крутами, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії як символ національної честі.

     Сьогодні здобувачі освіти 4-Б класу на інформаційній хвилинці «День пам'яті Героїв Крут» згадали про подвиг юнаків, які стали символом патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну.

Нехай пам'ять про наших героїв, що загинули під Крутами, буде вічною. І нехай їхня смерть буде для нас прикладом, як треба любити свою Батьківщину.

Щороку 7 грудня 2023 року відзначається Всесвітній день української хустки. Учні 1-А класу відвідали «Бібліотеку Сад» де ознайомились з символом українського жіноцтва – хусткою та переглянули казку «Марійка та чарівна хусточка». А на завершення виготовили новорічну прикрасу в техніці аплікації з фетру. Класний керівник Павлина О.М., асистент вчителя Курилюк І.В.

#Ліцей38 ЛМР:))  1А клас 

6 грудня 2023 року у нашому ліцеї ми зустрічали Святого Миколая.

Це свято великої надії, Божої любові  милосердя.

Непомітно він зайшов у кожен дім, 

Щоб життя звеселити усім.

Павлина О.М, Курилюк І.В.

Квіз та квест - два схожих, але водночас різних слова.

School friends lounge вкотре зібрала батьків та дітей у ліцеї №38 ЛМР, щоб цікаво, пізнавально, захоплюючи провести час. Наші маленькі друзі квестили у пошуках скарбів, а батьки з крутими емоціями, злагоджено квізили.

До наступної зустрічі 03.05.2023 о 16:00. Буде знову весело та креативно.

#ліцей38🇺🇦”Алфавіт у камуфляжі”
Слова тут зайві. 
Тут кожна літера несе в собі глибокий зміст та є символом, на жаль❤️‍🩹……війни
Але перемога вже скоро💙💛
Віримо в це🙏🙏🙏
Слава Україні🇺🇦 #управлінняосвітиЛьвова

Граната до проєкту.jpg

Що нового у видавництві? Як народжується книжка? Чому з’являються чудернацькі герої? Хто перший читає нову книжку? Чи важко бути письменником? А якщо спробувати самим!? Учні 2-А класу провели заняття у SMART-бібліотеці. Цікаво , весело, супер!

Леся Кічура 1.jpg
Леся Кічура.jpg

У світі чарівних казок від
Леся Кічура.

Казкова фея познайомила учнів з книгами із серії «Добрі мамині казки».

Ці книги для родинного читання. Враження від їх читання назавжди залишаться у маленьких сердечках

           Літературною візитівкою України був, є і залишається Тарас Григорович Шевченко. Він поет, художник, митець, приклад любові до України і свого народу.

Напередодні Дня народження поета, учні 4-В класу ліцею №38 ЛМР відвідали Бібліотеку Сад, ознайомилися з нею, пригадали факти про життя і творчість митця і зробили свою "Захалявну книжечку".

Отож, любімо свою Батьківщину і рідну мову так, як любив її Тарас!

Борітеся - поборете!

Вам Бог помагає!

За Вас правда, за Вас слава

І воля святая!

        Шевченко- символ волелюбності та нескореності української нації, полум’яний поборник за права і свободи людини, ревний захисник української мови. Його життя — це боротьба за волю українців, а його творчість — невичерпна скарбниця мудрості, джерело духу та правдива совість української нації.

         Сьогодні знову звучать його пророчі  слова з дитячих уст. У 2-А класі пройшов флешмоб «Шевченкове слово в нашому серці».

Свята підходять до порогу, таємно вірим в чудеса. Хай наша віра в перемогу летить до Бога в небеса..... 

Так важливо у маленьких серцях запалювати вогник любові до українських традицій.  Ще маленькі, але вже розуміючі козаки та козачки 4-Б поринули у вир українських традицій, звеличували традиції рідного краю.

13.12.22р здобувачі освіти 4-А класу провели конкурс "Україна має таланти". 

Кажуть, що діти - життя людського квіти

Їм все навкруг цікаво, все хочуть зрозуміти.

У нашому ліцеї розпускаються квіти, 

Вражають усіх своїми талантами.

Талант, як квітка: народжується і поступово розквітає, досягаючи довершеності. Над досягненням довершеності своїх акторських здібностей та розвитком таланту необхідно наполегливо працювати. 

Сьогодні діти ділилися своїми здобутками, дякували Господу за опіку, колядою прославляли Дитятко Ісус.

Павлина О. М. Лучак Л. І.

bottom of page