top of page

Конкурси

3-4 класи.png
5-6  класи.png
7-8  класи.png
9-10  класи.png
Таланти.jpg

Вітаємо переможців районного етапу обласного конкурсу з образотворчого та ужиткового мистецтва «Таланти твої, Україно!» на тему: «Творці Українського модерну за мотивами творів М. Сосенка, Ю. Буцманюка,  І Левинського» учениць 8-А класу: Іванюк Вікторію, Дмитрів Роксолану, Онишко Софію за зайняте 2 місце у номінації «Аплікація»; ученицю 6-А класу Яцків Юлію за зайняте 2 місце  у номінації «Українська народна вишивка», вчитель Гринаш О.З.; ученицю 5-А класу Квасницю Вікторію за зайняте 3 місце у номінації «Живопис», вчитель Вавринчук О.Я.

Бажаємо Вам нових креативних ідей,  натхнення і творчих успіхів!

Вітаємо учня 9-А класу Стойка Максима за зайняте  ІІІ місце у Номінації "Візуальне програмування" у Міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки та вебдизайну «CreDiCo» — 2022. ВІКОВА ГРУПА «ШКОЛЯРІ 14-17 РОКІВ». Конкурс проводився з 25.10 по 15.12.2022 р.

IMG-19dc14f4c995381439ee075c1bbc.jpg

Вітаємо Яцків Юлію, ученицю 6-А класу ліцею № 38 ЛМР, за зайняте 3 місце у Всеукраїнському дистанційному мистецькому конкурсі «Оберегова  лялька-мотанка», метою якого є популяризація народних звичаїв та традицій українців, єднання української нації.

фотографія_лялька-наречена (2).jpg
Screenshot_1.jpg

Ліна Синьковська,  ученицю 10-А класу #ліцею 38 ЛМР призер ХХІІ Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю національно-патріотичної творчості "Сурми звитяги". ІІ місце у номінації "Солісти-вокалісти"!!! 
Підготувала конкурсантку вчитель музичного мистецтва Тесля Оксана Іванівна. 
Прослухайте її зворушливе, правдиве і неймовірно талановите виконання пісні "Воля"

bottom of page