top of page

Академічна доброчесність

2023-2024 навчальний рік

2. Прозора школа.jpg
1. Прозора школа.jpg

Необхідність трансформацій ще ніколи не була такою важливою, як сьогодні. Ми боремося за кожен новий день життя й водночас, уже зараз аналізуємо помилки, формуємо візію майбутнього, окреслюємо новий шлях розвитку.

Команда Ліцею 38 рада бути частиною просвітницького проєкту Офісу доброчесності НАЗК “Прозора школа”. Це означає, що попереду в нашому закладі буде проведено чимало цікавих заходів для всіх учасників освітнього процесу.

Проєкт спрямований на створення доброчесного та прозорого середовища у ліцеї через:

* взаємодію усіх учасників навчального процесу (учні, вчителі, адміністрація, батьки);

* запровадження наскрізної освіти про доброчесність (антикорупційної освіти)

* забезпечення належних умов для отримання знань, що сприятимуть формуванню доброчесної молоді.

«Прозора школа» допоможе:

* дітям – дізнатись що таке доброчесність та в чому її цінність;;

* вчителям – знати власні права та застосовувати антикорупційні навички в роботі і поза нею;

* батькам – стати партнерами педагогів задля забезпечення прозорого і безпечного шкільного середовища та кращого суспільства у майбутньому.

#прозорашкола

правила користування мобільним телефоном.jpg
3.png
5.png

#ліцей38:))

Видатні та талановиті українці є прикладом  для того, щоб впродовж свого життя вчитися, розвивати свої таланти,  прагнути бути корисною частиною суспільства. 

07.12.2023 року для ліцеїстів 6-В класу в рамках тижня доброчесності  проведено  годину спілкування на тему: "Доброчесність  тут і зараз: величний народ величної країни" #Прозорашкола

6-В клас.jpg

В рамках проєкту " Прозора школа" 28.11.2023 року в 9-А класі було проведено годину спілкування "Нариси доброчесності".🙋‍♀️🙋‍♂️🖐 Дев'ятикласники дізнались, що таке доброчесність і як вона проявляється в повсякденному житті. Адже добрі вчинки може робити кожен з нас.🤗❤ Навіть найменший доброчесний вчинок для когось може бути надзвичайно важливим: комусь врятувати життя, комусь допомогти, а комусь вселити віру в краще иайбутнє.😊💙💛
# Прозора школа

1.jpg
2.jpg

В рамках тижня доброчесності учні 3-А класу досліджували: діяти треба чесно навіть як ніхто не бачить, поважати себе та інших, розуміти, що усі ми різні, але усі рівні у своїх правах, дотримуватись правил, бути чесними із собою, відповідальними за свою роботу, не підкуповувати нікого, змагатися чесно і здобувати перемогу власними силами. Правила, яких повинен дотримуватися кожен. #прозорашкола

зображення_viber_2023-12-04_22-3.jpg
зображення_viber_2023-12-04_22-3 (1).jpg
0-02-05-182baf42978f781eeb747b0f.jpg

В рамках проєкту «Прозора школа»  з учнями 9-Б класу було проведено захід з антикорупційного курсу. Вивчали тему «Впровадження прозорості». Учні ознайомились з інструментами, які сприяють створенню відкритого суспільства. Розбирали, чому важливо впроваджувати прозорість у різних сферах життя, як засіб протидії корупції та забезпечення справедливих умов для всіх громадян. Вивчили приклади успішних ініціатив та обговорили, як кожен може активно долучитися до формування прозорого та етичного оточення.

#прозорашкола #ліцей38ЛМР #9-Б

bottom of page