top of page

Профорієнтаційна робота

Немає настільки потрібної й затребуваної професії, як професія поліцейського. Завжди й скрізь, у будь – який час, у будь – якому суспільстві існує необхідність у підтримці громадського порядку, у дотриманні закону, у забезпеченні захисту громадян і майна. 
Змістовна і цікава зустріч учнів 9-А Ліцею 38 ЛМР з капітаном поліції Наталією Терещук, старшим інспектором ювенальної провенції.

зображення_viber_2023-04-20_19-1.jpg

Надзвичайно цікава зустріч з лікарями швидкої допомоги учнів 9-А класу Ліцею 38 ЛМР.
Прослухавши розповідь лікарів швидкої допомоги, діти усвідомили, що важчої і відповідальнішої професії не існує. Адже у критичних ситуаціях від швидкого і правильного встановлення діагнозу, прийнятого рішення залежить життя людини. Вони завжди на передовій в боротьбі за життя.

зображення_viber_2023-04-20_19-2 (1).jpg
зображення_viber_2023-04-20_19-2.jpg
IMG_20230419_134601.jpg

  Як здійснити та забезпечити" точковий" вхід у професію, професійну еволюцію дитини від простого до складного допомагали зрозуміти фахівці Львівської Академії Старт_IT.

  У рамках проєкту  “Пізнаємо професії” здобувачі освіти 10,11А,Б класів дізнались про найбільш високооплачувані професії IT сфери ,про особливості роботи аналітиків даних, системних адміністраторів, інженерів мереж, тестувальників, project менеджерів.

IMG_20230419_153100.jpg

Учні 10-Б класу ліцею 38 ЛМР з класним керівником Гринаш О.З. відвідали бібліотеку «Сад» в рамках проєкту «Знайомство з професіями наших батьків». Цікаву та пізнавальну лекцію з презентацією підготували та провели бібліотекарі  Вікторія Горпиняк, Оксана Заграй та Наталя Максимова. Учні не тільки пригадали відомі, але й дізналися про зовсім нові та сучасні професії у різних країнах світу. Дякуємо працівникам бібліотеки «Сад» за таку пізнавальну подорож.

10-б (2).jpg
10-Б.jpg

Для формування ціннісних орієнтацій, мотивації самопізнання, установки на власну активність у професійному самовизначенні та оволодінні професійною діяльністю  20.04.2023р. здобувачі освіти 5-В класу зустрілися з представницею готельного та ресторанного бізнесу - завідувачем номерного фонду у готелі Львів, яка розповіла дітям історію свого професійного становлення. Ознайомила з найбільш поширеними професіями в даних закладах, а також якими якостями повинен володіти співробітник готелю.

Про важливість енергетичної незалежності, яка стане одним з основних завдань у Європі та в нашій країні після війни, розвиток альтернативної енергетики та надзвичайно важливі та затребувані спеціальності енергетичної галузі розповів завідувач кафедри «Електроенергетика та системи управління» Національного університету "Львівська Політехніка". Дякуємо за співпрацю!

3.jpg
7.jpg

У рамках проєкту «Пізнаємо професії» у 5-А класі відбулося ряд зустрічей з батьками, які ознайомили учнів з особливостями певних професій.

Лікар швидкої допомоги, Христина Дмитрієва ,провела цікавий майстер-клас з надання першої домедичної допомоги.

Юлія Вуглевич, кондитер, яка поділилася особливостями «солодкого ремесла», секретами створення смачних шедеврів та історією власного успіху.

Тарас Дзеньдзюра, провів захоплюючу екскурсію станцією технічного обслуговування та ознайомив учнів із особливостями ремонту автомобілів, специфікою підбору фарби та процесом фарбування. Поділився досвідом  створення власної справи.

Щиро дякуємо за співпрацю!

зображення_viber_2023-04-20_20-0 (1).jpg
зображення_viber_2023-04-20_20-0 (2).jpg
зображення_viber_2023-04-20_20-0.jpg
viber_image_2023-04-19_19-02-30-.jpg

Хочеш вибрати ту професію, яка краще всього підходить саме для тебе?…

Тоді надійними помічниками твого професійного самовизначення стануть практичні поради фахівців різних галузей.

Сьогодні здобувачі освіти 7-б класу, мали можливість ознайомитися із фахом фармацевта та бухгалтера. Щиро дякуємо за співпрацю.

viber_image_2023-04-19_19-03-23-.jpg

В рамках проекту:"Пізнаємо професії своїх батьків" учні 6-Б класу взяли участь в майсте - класі "Перукарська майстерність" проведеному мамою учениці  п. Тетяною Фурльовською. Ознайомились з особливостями догляду за волоссям та уявили себе майстрами- стилістами.

Майстер-клас «Цікавий світ професій» провели батьки для учнів 6-В класу. Інна Шкльода розповіла як створюються книги та журнали. І як багато професій задіяно в їх створенні: автор (поет, письменник), упорядник, ілюстратор, редактор, друкар, політурник, критик.

photo_2023-04-20_22-08-38.jpg
photo_2023-04-20_22-07-45.jpg

     Вибір професії — один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має значення як для самої людини, так і для суспільства.

       Василь Сухомлинський писав: «Дати людині щастя улюбленої праці – означає допомогти їй знайти серед безлічі доріг ту, на якій найяскравіше розкриваються індивідуальні творчі сили і здібності її особистості».                      У рамках проєкту «Пізнаємо професії наших батьків» здобувачі освіти 8-А класу мали змогу почути від медсестри Жезло О.А. цінні знання та професійну інформацію про те, як потрібно слідкувати за своїм тілом. Сподіваємося, що діти дослухаються до її порад і будуть берегти своє здоров’я. Зустріч була цікавою та повчальною.

      Дида І.С. розповіла про свій кар’єрний ріст на посаді головного бухгалтера. Ірина Степанівна звернула увагу не тільки на виконання бухгалтером професійних обов’язків, а й на методику проведення позапланових перевірок результатів їх роботи представниками подат -кових органів.

         Здобувачі освіти зрозуміли, що вибір професії – це по суті вибір життєвого шляху, вибір долі.

фото 1_edited.jpg
фото 2.jpg

Вибір професії-невід’ємний етап у житті кожного з нас.У рамках проєкту «Пізнаємо професії» учні 5-Б мали можливість зустрітися з представниками різних професій,а саме: керівником Інтерактивного музею "D.S. Таємна аптека" Тетяною Іващишин,яка проводила надзвичайно цікаві та пізнавальні досліди,перукарем Іриною Дацюк,бухгалтером Юлією Белінською та юристом Ольгою Мазуром,які розповіли про всі тонкощі своєї професії.

Щиро дякую за співпрацю!

изображение_viber_2023-04-21_11-.jpg
изображение_viber_2023-04-21_11- (1).jpg
зображення_viber_2023-04-21_11-5.jpg

У світі існує безліч професій. Але кожна людина прагне обрати для себе одну і присвятити їй усе життя.

У рамках проєкту «Пізнаємо професії» учні 8-Б класу мали надзвичайно цікаві і пізнавальні зустрічі з батьками різних професій 🧑🏽‍💻💇‍♀️👩🏻‍⚕️

Спробували надавати першу медичну допомогу ⛑️виміряли артеріальний тиск, знайомились з мовою програмування 💻творчий майстер-клас💅🏻

Кожна людина має багато прагнень у житті. Одне з них – досягти успіху. Проте успіх ніколи не приходить сам по собі. Для цього треба докласти багато зусиль, праці. Один із шляхів досягнення успіху – правильний вибір професії.

Відомий український педагог і психолог К. Д. Ушинський писав: «Якщо ви вдало виберете працю і вкладете в неї душу, то щастя саме вас знайде».

Щиро дякуємо за співпрацю 🤝

зображення_viber_2023-04-21_11-5 (1).jpg

Усі професії є цікаві та важливі. Серед них є ще й такі, які поєднують хобі, любов до тварин,  спорт, здоров’я. Справою усього життя родини Банас Валентини стали коні торійської породи (зникаюча порода упряжних коней) яких тільки вони розводять в Україні.

І сьогодні 20 квітня 2023 року двері Каретного двору пані Валентини відчинилися для учнів 8-В класу ліцею №38 ЛМР. Діти із захопленням слухали розповідь племінного репродуктора пані Валентини про здобутки її підопічних, про те, як вони беруть активну участь у житті міста, а саме  кожен рік відкривають парад до дня Міста Львова,  щорічних парадах ЗУНР, УПА, етнічних фестивалях в Україні й поза її межами, реконструкціях історичних подій, спортивних змаганнях, знімаються у фільмах.

Дівчатка Софія і Наталя (доньки пані Валентини) показали елементи верхової їзди на своїх улюбленицях. Діти не тільки спостерігали за великими, доглянутими, слухняними кіньми, а й змогли їх погодувати.

А після того ми відвідали єдиний в Україні музей карет,  роздивитись упряж і кінну амуніції різних культур, періодів та призначення і навіть змогли посидіти в одній з карет та перенестися на мить у далеке минуле.

Море вражень, позитивних емоцій, корисної інформації і, найголовніше, розуміння того, що тільки велика відповідальність, справжня любов до тварин і високий професіоналізм людини зуміли перетворити  цих великих, статних тварин  у відданих і люблячих домашніх друзів.

зображення_viber_2023-04-25_20-2 (1).jpg
зображення_viber_2023-04-25_20-2.jpg

Учні 1-А класу мали нагоду дізнатися усі секрети професії телеведучого та журналіста. Було цікаво та пізнавально. Дякуємо п. Віталію Гамадину

«Цікавий світ професій»

Праця – це основа людського життя, джерело багатства держави в цілому та людей зокрема. У нашій країні трудяться мільйони людей різних професій .

Багато з того, що нас оточує, зроблено руками людей . Чи можна собі уявити життя без роботи ? Мабуть, ні, адже, щоб добре жити, мати усе необхідне для себе і своїх дітей, потрібно працювати . А щоб працювати, треба здобути професію, яка найбільше до вподоби . І тому сьогодні ми мали зустріч з деякими батьками учнів 3-В класу, які поділились із здобувачами освіти цікавинками професій інженера та дизайнера .

Адже шлях до будь- якого покликкння починається з дитинства, з шкільної лави.

фото 1.jpg
фото 2.jpg

Сьогодні у 4-Б відбулася цікава зустріч з представниками певних професій, а саме: священник і бойовий медик. Ці професії між собою зовсім не схожі, але дуже важливі. Діти із захопленням слухали, було надзвичайно цікаво і пізнавально

IMG20230419093137.jpg
IMG20230420091730.jpg
bottom of page