top of page

Гуртки

Наша дума, наша пісня Не вмре, не загине... От де, люде, наша слава, Слава України! 210 річниці з дня народження Тараса Шевченка присвячуємо! Вокальний ансамбль "Мальви" учнів 2-4 класів ліцею 38 ЛМР керівник Тесля О.І.

У нашому ліцеї функціонує гурток з вивчення англійської мови🇬🇧 , де учні 👫 із задоволенням та цікавістю вивчають нові слова, співають🎙️, малюють 🎨🖌️, грають в різноманітні ігри 🙋, переглядають відео 🖥️та мультфільми мовою оригіналу, засвоюють нові знання та відкривають для себе цілий світ іноземної мови!

Війна живе в душах і серцях кожного з нас. Вона гострим мечем ранить щораз, коли чуємо про смерть, ламає крила тим, хто вірить і мріє. Та наша нація непереможна, бо кожен від малого до великого впевнений у перемозі. І вона буде - зі сльозами радості і смаком полину. Зацвіте буйним цвітом вільна Україна і стане встократ гарніша.
Робота членів анімаційної студії «Пластилінчик»

31.01.2022 р., під час навчання з використанням дистанційних технологій, вихованці гуртка вокального ансамблю   "Мальви" учнів 2-4 класів із цікавістю розучували дитячу коляду "Ясна зоря всьому світу звістила" під керівництвом вчителя музичного мистецтва, керівника гуртка  Теслі О. І.
MyCollages.jpg
MyCollages (1).jpg

                          Друзів багато не буває!

        28.10.2021 року учні 6-А класу ліцею №38 ЛМР, які є вихованцями гуртка «Юні екскурсоводи» КЗ ЛОР «Львівського обласного центру краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді» разом із керівником Кушнірчук Н.Й. долучились до реалізації освітнього проекту « Змінимо країну разом», взявши участь у майстер класі «Майстерня майбутніх екскурсоводів». Після круглого столу з педагогами і учнями із  Сєвєродонецька Луганської області гуртківці побували у в історико-культурному парку «Древній Звенигород». Екскурсія до княжого міста сприяла плідному спілкуванню молоді, а перегляд експозиції у форматі 3-D був неабиякою приємною  несподіванкою для юних екскурсоводів.  

За вікном чудовий осінній день, учні нашого ліцею на канікулах, але гурток з музики -"Вокальний ансамбль "Мальви" успішно працює дистанційно! Діти разом із керівником гуртка Тесля Оксана Іванівна вивчають пісню "Мамині очі".
MyCollages (2).jpg
З метою відродження та утвердження духовних цінностей українського народу, вивчення та розуміння кращих зразків традиційного народного українського мистецтва учні вокального ансамблю "Мальви" ліцею №38 ЛМР під керівництвом вчителя музичного мистецтва Теслі О. І. взяли участь у Сьомому районному Фестивалі для дітей та юнацтва «Розколяда» 2021. Діти виконали колядку "У полі, у полі самітня стаєнка". Вітаємо вчителів, учнів і батьків зі святом Стрітення Господнього! Бажаємо всім міцного здоров'я та щасливої долі!  
bottom of page