top of page

Загальношкільні заходи

2023-2024

Майдан ридав, а сотня в небо йшла,

 Один за одним наче янголята.

 Тут, на землі прощались матері,

А в небі зустрічала Божа Мати.....

                      (М. Сковронська "Прощання на майдані").

     

     Цьогоріч вдесяте Україна вшановує пам'ять Героїв Небесної Сотні. Цей день наповнений болем, гордістю та незламною волею українського народу. Учні 6-Б класу вшанували пам'ять про загиблих героїв, дізналися про болючі події, які трапилися під час Революції Гідності та змінили перебіг нашої історії. Чітка громадянська позиція та готовність обстоювати її до кінця - це ті якості, які мали Герої Небесної Сотні та які гідні наслідування.

0-02-05-4f6ea50539118176c6bf94c5443a3aeddef4d5838557bfcd49dba1689f65bc3b_964efe36f04ab015.
0-02-05-1c9ccce0db5f8bd025da7c731190dba7a08118355ec8c9d51c8b0a9e8f04e876_50a0027b57155900.
0-02-05-a3415aea3460bff213c1a7e5385bfa63cf3302007063f59ce6a40b2a06a5719d_cae1fc33068bb9b6.

       З-поміж великої кількості зимових свят найочікуванішим та найвеселішим завжди був і залишається день Святого Андрія, коли, за українським звичаєм, молоді люди збираються разом на веселих вечорницях, влаштовуючи забави, веселощі, ворожіння. Для нашого ліцею це свято вже є  хорошою традицією, його з нетерпінням чекали одинадцятикласники. Проведення вечорниць у школі — це можливість дізнатися про давні традиції та справжню культуру наших предків. Присутні учителі, батьки, гості мали змогу доторкнутися до минувшини, поринути в атмосферу загадковості вечора на Андрія, відчути красу та поезію давніх обрядів. Народні пісні, щирий сміх, інсценізації, приємна атмосфера залишили незабутні враження і теплі спогади. Учасники вечорниць могли скуштувати традиційні українські страви: вареники, пампушки.

У нашого народу багаті та цікаві обряди і традиції, залишені в спадок від наших бабусь і дідусів. Їх потрібно пам’ятати та шанувати, адже щасливого майбутнього ми можемо досягти лише пам’ятаючи наше славне минуле.

      Щороку у четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.

У 2023-му День пам’яті жертв голодоморів припадає на 25 листопада. Долучіться в цей день о 16.00 до Загальнонаціональної хвилини мовчання. Згадайте про мільйони людських життів, які Україна втратила внаслідок Голодомору і масових штучних голодів.

Закликаємо також людей по всьому світу засвітити вогник у домівці як вияв скорботи за загиблими, віри в перемогу України й готовності докласти зусиль, щоб геноциди не повторювалися.

1. Голодомор.jpg
3. Голодомор.jpg
2. Голодомор.jpg

Толерантність - це єдність у різноманітті!

Міжнародному дню Толерантності присвячено...

1. Толерантність.jpg
2. Толерантність.jpg

Експедиційний пленерний день "Глобус 2023" присвячуємо Захисникам і Захисницям України!

Дякуємо ЗСУ за спокійний день, дякуємо Богу за чудову погоду, дякуємо усім за активність!

Це було пізнавально, цікаво, весело, емоційно :))

P.S. Що таке Глобус?:))-гора у Рясному

Ділись емоціями сьогоднішнього дня :))

З гордістю продовжуємо шкільні традиції

Глобус 1.jpg
Глобус.jpg

Ось і настав цей день. 1 вересня - День знань і старту нового навчального року. Хочеться побажати, щоб цей день не був причиною печалі, а запам'ятався довгоочікуваними добрими зустрічами, новими цікавими знайомствами. Й нехай на перервах звучить дзвінкий сміх, а не сигнали повітряної тривоги на уроках. Високих оцінок, безпечного навчання, легких контрольних, цікавих уроків та домашки, вірних друзів, з якими все, що вже було сказано, легко здійсниться!

2022-2023

Весело і креативно закінчуємо навчальний рік, змінюючи строгі і стримані зачіски на нестандартні і незвичні. Креативимо, зачаровуємо та дивуємо разом :)) педагоги і учні.

Змінюються часи ,змінюються люди, але Віра залишається незмінною і це додає нам сили!

ТРАВЕНЬ – МІСЯЦЬ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ

Молебень 1.jpg
Молебень.jpg

Справжнє весняне тепло дарує нам не лише гарний настрій, а й можливість попрацювати на вулиці. Отже, настав час для весняної толоки, яка вже стала традиційною для нашого закладу та об'єднала спільною працею учнів та працівників нашого ліцею.
Попрацювали на славу: прибрали залишки сухої рослинності, навели лад у квітниках та висадили квіти.

Щиро сподіваємось, що чистота і порядок підтримуватимуться на території ліцею завжди. Адже всі пам'ятають, що "чисто не там де прибирають, а там де не смітять".
Дякуємо усім за те, що долучились до заходу! Дякуємо ЗСУ за можливість зробити наш ліцей чистим, квітучим та неповторним🇺🇦

Питання безпеки сьогодні, у воєнний час, особливо актуальне. Війна змушує змінити звичну поведінку, маємо бути готовими захистити себе і дітей від небезпек будь-якого характеру. Саме  з метою удосконалення знань і практичних навичок учнів та педагогів щодо дій в надзвичайних ситуаціях 27 квітня 2023 року в Ліцеї № 38 ЛМР було проведено цілу низку заходів до Дня цивільного захисту. Учителі застосували неабияку педагогічну майстерність, творчість, інноваційні технології, креативні ідеї  під час підготовки та проведення вікторин, ситуативних ігор, квестів, змагань, брейн-рингів, реалізації проєктів, відпрацювання дій за сигналом, показових  уроків, естафет, радіоефіру, оформлення стіннівок, виставок, практичних занять,  екскурсій, здачі нормативів з ЦЗ та інше.

Ми щиро вдячні працівникам ДСНС пожежно-рятувального відділення, викладачам та студентам Львівського університету безпеки життєдіяльності за участь у заходах до Дня цивільного захисту. Ми переконані, що наші спільні зусилля обов’язково мають дати гарний результат – безпечне життя!

Проходять роки. Віддаляє пам’ять людська від тих трагічних подій… 26 квітня 1986 року. Чорною та гіркою увійшла ця дата в історію людства. Ось вже 37 років ця незагоєна рана ятрить українську землю. Чорнобильський смерч забрав життя багатьох людей, завдає шкоди здоров’ю мільйонів українців. Наслідки чорнобильської трагедії ще сотні літ відчуватимуть на собі майбутні покоління. Біль за Україну, за майбутнє народу, за здоров’я дітей і долю матерів звучить у віршах поетів. Вірш «Чорнобильські стожари» Володимира Присяжного читають учні 10-Б класу ліцею № 38 ЛМР.

3.jpg
Толока 2.jpg
Толока.jpg
Толока 1.jpg

7 лютого 2023 року світова спільнота відзначає День безпечного Інтернету під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Інтернет є важливою та невід’ємною частиною життя сучасної дитини, простором реалізації більшості фундаментальних прав дитини. З метою поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді до Дня безпеки в Інтернеті в ліцеї № 38 ЛМР вчителями інформатики Дмитришин О.Б. та Гринаш О.З. проведено  заходи: урок-гра для учнів 3-Б класу «Ми з Інтернетом друзі»; урок-вікторина у 4-А класі «Я – за безпечний Інтернет»; онлайн-квест для учнів 7-Б класу (https://is.gd/tH2O6q); онлайн-квест для учнів 8-А класу «Що Ви знаєте про безпеку в Інтернет» (https://ibit.ly/40sfX5G),  троє з яких взяли участь у розіграші подарунків; відео-урок: «Технічні й програмні засоби добування інформації» для учнів 10-Б класу. Вчителі інформатики долучилися до онлайн-марафону: «Онлайн-безпека як складова цифрової освіти https://www.youtube.com/watch?v=wI7-v0Ne5Dc. Проведені заходи дозволяють зробити акцент на позитивному використанні технологій та  сприяють створенню безпечної онлайн-спільноти. 

27 січня Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

У цей день, День скорботи і пам’яті, ми приєднуємося до загальної печалі та співчуваємо болю та втраті, ім’я якої Голокост. Її ніяк не заповнити. Вже не запобігти. Але нехай живе надія, що подібного більше ніколи не повториться! Будемо пам’ятати...

зображення_viber_2022-12-15_22-06-43-055.jpg

14 грудня 2022 року у ліцеї №38 ЛМР учнями 11 класу були проведені Андріївські вечорниці. Вечір був наповнений і радістю зустрічі, і смутком розлуки, прадавніми традиціями, сучасними піснями, надією на перемогу, незламністю, теплом стосунків, жартами, гіркими слізьми від старовинних пісень «Святий сумний вечір», які так пасують сьогоденню, добрими пустощами  та ніжним танцем на завершення.

зображення_viber_2022-12-15_22-06-50-099.jpg
зображення_viber_2022-12-15_22-06-38-733.jpg

«Любов виникає з любові: коли хочу, щоб мене любили, я сам перший люблю».

Григорій Сковорода

Не зважаючи на складний час, у світі діють закони добра, терпимості, чесності,
щирості, співпереживання та любові.

Цей тиждень в нашому ліцеї був особливим. Ми говорили про толерантність.  
Було цікаво, змістовно, повчально, креативно, інтригуюче.

Толерантність -це не на тиждень, це на життя .

Слідкуйте за нашими публікаціями, долучайтеся до заходів, бо друзів багато не
буває :))

Фото4.jpg

Україна - територія Гідності й Свободи, країна - нескорених!!! Такими нас зробили  дві революції-наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи і Революція 2013 року, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою гідність та прагнення до свободи.

І саме сьогодні, 21 листопада, здобувачі освіти 5-А класу ліцею №38, мали можливість підняти жовто-блакитний прапор-символ незламності, свободи та боротьби, яка триває......

Вшановуємо пам'ять загиблих, які під час Помаранчевої революції та Революції Гідності стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів та її європейського вибору.

І молимося, щоб Сили Небесні та Архистратиг Михаїл-"вождь воїнства Господнього" допомогли побороти усі темні сили та принесли перемогу та мир нашій рідній землі.

Слава Україні!

зображення_viber_2022-11-21_09-23-40-797 (1).jpg

Українці непереможні, оскільки боронять свою святу землю. Сьогодні серця кожного сповнені любові до неньки-України, віри у її перемогу та вдячності її героям -захисникам та захисницям. Дякуємо Вам!!!💙💛
Хай віра українців оберігає вас від ворожої зброї, а любов до країни не вичерпується навіть у найскладніші миті!
Молимось за вас, наші воїни🙏
Слава Україні🇺🇦

Відчуття, які виникають першого вересня не можливо порівняти ні з яким іншим відчуттям з нашого дитинства. День знань-це яскравість вражень і нових переживань,нових подій і несподіваних зустрічей.
Цьогоріч День знань-віра в легкий старт, безтривожні будні, віра в силу знань та плідну працю,віра в ЗСУ, віра в переможний кінець та процвітаюче майбутнє!!!
Слава Україні!

609A8195-2C46-42A3-987C-B1226B57B09A.jpeg
DD2F2EB5-3205-4486-A73D-E9CEFC20AC43.jpeg
3C66FF51-AA27-43C6-AE14-22CD9788EC9E.jpeg

2021-2022

Вифлеємський вогонь миру, добра, любові та Божої ласки у ліцеї 38 Львівської міської ради 29.12.2021 року.
MyCollages.jpg
MyCollages (1).jpg
21.12.2021р. Андріівські вечорниці і наші Андріі (ото легені), а дівчата, то красуні неймовірні. Голосисті та дотепні. Дякуємо учням 11-А класу, Війтович Оксані Олександрівні, Олійник Наталії Ярославівні і всім всім...
19.12.2021р. Святий Миколай до нас, у ліцей №38 ЛМР, завітав зі своїми Ангеликами. Нікого не обділив своєю увагою ,порадою і подаруночком.
268250347_1831688210352148_1605359596316933580_n.jpg
MyCollages (2).jpg
СВЯТО НАБЛИЖАЄТЬСЯ буде щось цікаве і смачненьке... . ОБІЦЯЮ
Хустина - це символ жіночої душі, прихильності, любові й вірності. Це невід'ємна частина української культурної спадщини
265736929_1825713107616325_3158060995055058002_n.jpg
З метою відзначення Дня Гідності та Свободи учні ліцею №38 ЛМР долучились до челенджу що  для мене свобода...
              Тиждень Досягнень у Ліцеї № 38 ЛМР розпочався 7 червня 2021 року із демонстрації талантів художньо-пісенного конкурсу
Під керівництвом Вавринчук О.Я. відбувся конкурс малюнків "Щасливе дитинство".  Оранізована виставка цікава своєю різноманітністю зображуваного, своєю власною палітрою, образність, любов'ю до рідного навколишнього світу. Душа і серце наших ліцеїстів переплітаються у формах і барвах  виконаних картин.
      Під керівництвом Теслі О.І. відбувся конкурс "Золотий голос". Учні 1-9 класів мали змогу проявити свої вокальні здібності,  показали культуру виконання  та артистизм. Для усіх присутніх було великою несподіванкою відкрити нові таланти нашого ліцею  та надзвичайно приємно зануритися в красу пісні.
Цікаво, із захопленням, весело, згуртовано, творчо, нетрадиційно, інтегровано, неочікувано, емоційно, винахідливо, корисно для розвитку критичного, логічного та творчого мислення учнів 08.06.2021 року у ліцеї 38 ЛМР пройшов день STEM-навчання.
25 лютого 2021 у  ліцеї 38 ЛМР розпочався Фестиваль  інсценізованої поезії та літературних імпровізацій «Високе світло Імені і Слова», приурочений  150-річчю від дня народження Лесі Українки. Учителі та учні перегорнули першу сторінку під назвою «На шлях я вийшла ранньою весною і тихий спів несмілий заспівала…».    У чарівний світ Лесиного слова запросили учні 2-Б, 3-Б, 5-А, 6-Б та 6-В класів, щоб переконати глядачів, що її поезія – багатюще джерело краси і творчого духу, з якого можна черпати наснагу до життя і праці.
Як нестримно летить час, ще зовсім недавно ми тішилися новорічними святами, а вже зовсім скоро добіжить кінця  лютий – останній місяць зими. Ще лютує зима хуртовинами, ще стоять морози і лежить сніг, а у повітрі вже пахне весною. Її перші подихи відчули учні ліцею № 38 ЛМР, які 15 лютого 2021 року, у день Стрітення Господнього, провели зиму гучною колядою, а дзвінкою веснянкою закликали красуню-весну.
26.01.2021 р. у ліцеї  №38 ЛМР о. Тарас Мирка, настоятель храму Пресвятого Серця Ісуса, окропив йорданською водою школярів, вихованців і педагогів та благословив на успішне навчання й нові досягнення. І це вже стало доброю традицією впродовж багатьох років. Окроплення ліцею, молитва перед статуєю Матінки Божої, спільна колядка – це чудове духовне підбадьорення на початку семестру. Нехай цілюща йорданська вода освятить  і очистить  наші душі, принесе нам оновлення і силу жити краще, запалить у наших серцях добро, щирість та міцну віру в Господа, подарує мир і спокій.
Заголовок 6
24 грудня 2020 року учні та вчителі ліцею № 38 ЛМР урочисто зустріли Вифлеємський вогонь миру, принесений  о. Тарасом Миркою, настоятелем Храму Пресвятого Серця Ісуса, та скаутами Європи в Україні. Сяючий вогник є символом добра, миру та злагоди, а також душевного спокою, любові до людей і до світу. Нехай у кожному серці запалає вогник надії на краще майбутнє і здійснення найбажанішої мрії – миру для України.
9 листопада 2020р. у ліцеї №38 ЛМР витала святкова атмосфера з нагоди Дня писемности та мови.
   Урочистості  розпочалися із написання вихованцями закладу Всеукраїнського радіодиктанту національної єдности. Кожен учасник мав змогу долучитися до масштабного міжнародного флешмобу.
    Цікавою була розважально-інтелектуальна гра "Вивчаймо українську разом", яку провела   з учнями 6-А класу вчитель української мови та літератури Тарас М.П. Виконуючи різноманітні лінгвістичні завдання: «Лінгвістичний редактор», «Стародавня Україна», «Мовне асорті», «Словограй», «Прислів`я-перевертні», «Таємничий напис»,  ліцеїсти  поринули у світ краси української мови.
  Усний журнал "Світлиця слова", який підготували одинадцятикласники під керівництвом учителя Ригель Г.С., ознайомив  учнів 5-9 класу  з  історією рідного слова, його силою та  незламним духом.
  Пізнавальні завдання   мовознавчого квесту "Таємниці слова", розроблені  вчителями-філологами Терешкевич С.В., Гуменюк О.С. та Легкун Т.Ф., захопили учнів і вели стежками  історії, географії, математики та музики.  Змагання було спрямоване на розвиток інтересу учнів до рідного слова, кмітливості, зорової пам`яті, інтелекту, спостережливості та  творчих здібностей.
    Для учнів 3-В класу бібліотекар Олійник Н.Я. та вчитель початкових класів Кирилюк І.Б. провели бінарний урок  "Мова - духовне багатство народу". Між командами "Україна" та "Вишиванка" відбувся справжній мовознавчий двобій. Учасники захопилися цікавими інтелектуальними іграми-конкурсами знавців української мови: вікторинами, розгадуванням загадок, ребусів.
  Народна мудрість стверджує, що без рідної мови не може повноцінно існувати жодна людина. Рідна мова дорога їй, як саме життя.  Престиж української мови зростає. І сьогодні ми, як ніколи, розуміємо її значення, намагаємося досконало володіти нею. #МоваМаєЗначення!
Перше вересня 2020 року шкільна родина ліцею № 38 ЛМР святкувала по-особливому: без звичних обіймів та галасливої лінійки. Цьогоріч день цей урочистий та хвилюючий і не лише для тих, хто вперше почув чарівну мелодію першого дзвоника, чи для тих, кому шкільний дзвоник сповістив про найбільш відповідальний і нелегкий навчальний рік, а й для інших школярів, які змогли зустрітися після майже піврічної перерви. Насичені емоціями та хвилюючою святковою атмосферою були зустрічі першокласників та одинадцятикласників, а також пленерні уроки й квести для учнів, які щиро раділи можливості знову сісти за парти й продовжити свій шлях до нових успіхів і досягнень.
bottom of page