top of page

Робота учнівського парламенту

IMG-3984.jpg
1. Структура УС.jpg
2. Президент.jpg
3. Голова департаменту освіти.jpg
4. Голова департаменту культури та відпочинку.jpg
5. Голова департаменту волонтерства.jpg
6. Голова департаменту прес-служби.jpg
7. Голова департаменту спорту.jpg

У музиці живе її душа,

А пензлик мрійно вишиває долю...

    21 травня 2024 року в нашому Ліцеї відбулася презентація творчих здобутків юної художниці та скрипальки Злати Зегарчук. Цій неймовірній дівчинці лише 8 років, і навчається вона у 2-А класі. Дитячими вустами завжди промовляє правда. Ось яка вона!

   "Я навчаюся  в найкращому  Ліцеї  міста Львова.  Тут можна весело і пізнавально провести час. У мене є два хобі: це малювання та гра на скрипці. Що мені більше до вподоби? Не знаю… Ці два світи: художній і музичний – моя велика радість і відпочинок. Мені дуже пощастило в житті, бо займаюся тим, що подобається. Переконана, що  я насправді щаслива, бо є частинкою маленького світу, який називається  Дитинство!"

   Пишаємося, що маємо можливість бути на світанку зародження таланту!

0-02-05-4ac64ff581586f46ff27d822.jpg
0-02-05-2c2d35c361a4c5081d057a3b.jpg
0-02-05-5f6f6e83a47bf2477f1d6fe5.jpg

Активні учні-активні у всьому :)

Учениця 9-А класу Софія Онишко взяла участь у літературно-мовному конкурсі "Мова зверху" від Шевченківського районного учнівського парламенту. Конкурс сприяв розкриттю здібностей учнівської молоді та можливості продемонструвати себе духовно багатою мовною особистістю. Дякуємо ШРУП за чудову нагоду.

1. Мова зверху.jpg
2. Мова зверху.jpg

Відповідно до проведення в місті Львові Днів Енергії в рамках Європейського тижня сталої енергії, з метою виховання в учасників освітнього процесу культури енергозбереження та енергоспоживання через прості та яскраві досліди представники учнівського парламенту Ліцею 38 ЛМР навчили молодших школярів як без світла зберегти тепло та освітити оселю. Власними руками виготовили ліхтарик-будиночок для практичного використання в укритті під час повітряної тривоги та розрахували його вартість.

Перспективні ідеї вони такі

1. Спільнобокс.jpg
2. Спільнобокс.jpg

        Шкільна громада та учнівський парламент Ліцею 38 долучилися до акції «Спільнобокс», яку організували управління освіти департаменту розвитку Львівської міської ради, волонтерська організація «Разом на передовій» та Шкільний парламент Львова.

Наповнення «Спільнобоксів» відповідають побажанням самих військових, які надали чіткий перелік речей, які їм справді знадобляться в холодну пору року. Готові посилки від учнів захисникам доставлять волонтери.

Доки в наших серцях є місце для допомоги, чуйності та співчуття, Україна житиме і процвітатиме.

Щиро дякуємо за виявлену небайдужість

Учні нашого ліцею спільно з Шевченківським Районним Учнівським Парламентом відвідали екскурсію у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій ім. Гжицького.

Дізналися багато цікавого про догляд за тваринами, а також плюси та мінуси професії.

 Ветеринари - справжні герої у світі тварин! Вони завжди на сторожі здоров'я і добробуту наших чотирилапих друзів.

2.  Ветеринарна медицина.jpg
1. Ветеринарна медицина.jpg
IMG-3974.jpg
IMG-3971.jpg
IMG-3975.jpg
IMG-3973.jpg
IMG-3976.jpg
IMG-3970.jpg

Добігає до завершення фотовиставка нашого ліцеїста-випускника

Захара Задерецького.

На згадку ще маємо коротеньке відеоінтерв‘ю

До наступних фотозустрічей

Запрошуємо усіх бажаючих відвідати фотовиставку учня 11-А класу Задерецького Захара «Світ очима фотографа» та насолодитися приємними хвилинами при перегляді дивовижних та неповторних фото.

Дата: 01.03-10.03.2023

Локація: галерея ліцею 38

Коли світлини говорять більше ніж слова

Фотовиставка.jpg
Фотовиставка 1.jpg

Вітаю команду учнівського парламенту зі заслуженим ОСКАРОМ

Проєкт Lions Night

«Ніч у ліцеї»

Номінація -кращий монтаж

P.S. Завжди вірте в свої сили та перемогу!

Оскар 1.jpg
Оскар.jpg

З 06.03.-10.03.2023 учасники учнівського парламенту проводили веселі перерви у 5-8-их класах.

Дякуємо за драйвову участь  та корисно проведений час

Дженгатиждень з учнівським парламентом

Як описати ці моменти зустрічі -бадьорість, драйв та позитив

Молодці

Попереду UNOперерви

Дженга 1.jpg
Дженга.jpg

Чи бували ви колись вночі у ліцеї ? Який він, нічний та загадковий ліцей, де немає вже нікого, окрім одного вчителя, який залишився на чергуванні? Чи буде ця ніч спокійною? Чи все-таки на нього чекатимуть пригоди? В рамках проєкту Lions Night учнівський парламент ліцею 38 спробували себе у кінематографії🎬 та відзняли римейк на фільм «Ніч у музеї»

Новий Chromebook став у пригоді нашим учням, шкільному парламенту для впровадження нових проєктів.

Дякуємо Управління освіти Львова

зображення_viber_2023-02-21_21-4.jpg
зображення_viber_2023-02-21_21-4 (1).jpg

Слава Україні!

Учнівський парламент ліцею 38 вітає усіх українців із Днем Соборності! Це одне з найважливіших свят нашої країни, яке символізує те, що ми всі - один народ і жоден ворог нас не зламає, жодні кордони не зможуть розділити нас. Давайте завжди пам'ятати про це!

зображення_viber_2023-02-21_21-3 (3).jpg
зображення_viber_2023-02-21_21-2.jpg

Щиро дякуємо усім, хто долучився до доброї справи «Миколай у камуфляжі»-благодійної акції, метою якої є організація збору допомоги військовослужбовцям, які перебувають на фронті, на лікуванні в госпіталях, дітям, які позбавлені батьківського піклування, дітям з ООП, дітям, які опинились у важких життєвих обставинах, дітям загиблих учасників бойових дій та дітям з-поміж внутрішньо переміщених осіб.

Дякуємо усім небайдужим помічникам св. Миколая за можливість подарувати часточку свята та тепла. Все буде передано. Нехай добро повертається сторицею, нехай св.Миколай приносить Вам подаруночки, а Україні -переможний Мир

зображення_viber_2023-02-21_21-2 (1).jpg

Екотворчий учнівський парламент :))

зображення_viber_2023-02-21_21-3.jpg
зображення_viber_2023-02-21_21-3 (1).jpg
зображення_viber_2023-02-21_21-1.jpg

Сьогоднішній захід був направлений на поглиблення знань учнів про поняття «толерантність», розумінню толерантності як одного із найнеобхідніших принципів людського буття, вміння виявляти толерантність до думок, поглядів, поведінки інших людей, набуття навичок толерантної поведінки і вмінь висловлювати власну думку та власну позицію, розвитку комунікативної культури спілкування і взаєморозуміння, виховування почуттів поваги один до одного.

P.S. Дякуємо за активність

08.11.2022 року в приміщенні SMART-бібліотеки відбулося тренінгове заняття для учнів ВПО та учнівського парламенту «Толерантність, як запорука комунікативної інтеграції»

Тепла атмосфера зустрічі допомогла згуртувати раніше незнайомих між собою дітей, швидко знайти порозуміння та з легкістю працювати в групах.

зображення_viber_2023-02-21_21-1 (1).jpg

Воїнам світла, захисникам України, всім тим, що життя не шкодують віддати - низький Вам уклін, і велика подяка від учнівського парламенту ліцею 38

Учнівський парламент долучився до акції

"Напиши листа солдату ЗСУ та передай солодощі!"

Разом і тільки разом ми зможемо більше! Разом до ПЕРЕМОГИ!!!!

Слава Україні!

Наша сила – у нашій єдності

зображення_viber_2023-02-21_20-4 (2).jpg
зображення_viber_2023-02-21_20-4 (1).jpg

#ліцей38:)) шкільне життя-це не лише уроки. Це ще і веселі та змістовні перерви. Ліцей-живий організм, який завжди активний 

зображення_viber_2023-02-21_20-1 (1).jpg
зображення_viber_2023-02-21_20-1.jpg
зображення_viber_2023-02-21_20-2.jpg

21 вересня - Міжнародний день миру. Свято, яке для нас, українців, цьогоріч має зовсім інше значення. Як хочеться нам, від малого до найстаршого жителя нашої країни - МИРУ

зображення_viber_2023-02-21_20-2 (1).jpg

 

        Волонтери дуже потребують матеріалу для       виготовлення.

Що треба:

Свічки: парафінові, воскові, поламані, сувенірні, старі. Можливо в когось лежить без діла парафін/віск.
(Підійде все, воно перетопиться).

Бляшанки від горошку, кукурудзи. (Мають бути чисті, бажано без етикетки).

Якщо ви маєте щось з вище перерахованого прохання принести до ліцею. Тут стоять спеціальні контейнери !

Переможного миру нам

З повагою, учнівський парламент ліцею38

зображення_viber_2023-02-21_20-3 (1).jpg
зображення_viber_2023-02-21_20-3.jpg

Волонтери виготовляють окопні свічки, це дуже потрібна річ для наших захисників в холодну пору року.

Хлопці їх використовують, щоб розігріти їжу, закип'ятити воду, сушать бліндажі та просто гріються. Такі свічки мають тривалий час горіння. Не бояться вітру та дощу. Виготовляються з підручних матеріалів, які ми завжди викидаємо.

На одному диханні – саме такими словами можна охарактеризувати сьогоднішню онлайн-зустріч учнівського парламенту. Під час засідання було затверджено план роботи на 2022-2023 н.р. та обрано такі кандидатури:

Президент - Ліна Синьковська

Віце-президент - Юлія Війтишин

Секретар - Софія Онишко

Отож, бажаємо успіху, натхнення, креативності та професіоналізму у всіх важливих питаннях.

УП 2.jpg
УП 1.jpg
5.jpg
1.jpg
3.jpg
4.jpg
2.jpg

Реалізацію проєкту «Живи та дій за правилами» представники учнівського самоврядування розпочали із розмови про права людини. Адже права людини як броня – вони захищають нас… вони як правила – говорять нам, як себе поводити…і вони як арбітри – ми можемо до них звертатися. Вони абстрактні – як емоції… і як емоції, вони належать усім й існують, що б навколо не відбувалося.

Вони схожі з природою, тому що їх можна зневажити…та з духом, тому що їх неможливо зруйнувати. Подібно до часу, вони однаково ставляться до всіх нас: багатих і бідних, старших і молодих, білих і чорних, високих і низьких. Вони пропонують нам повагу і вимагають від нас ставитися з повагою до інших. Вони подібні до доброти, правди і справедливості: ми можемо мати розбіжності в думках стосовно їхнього визначення, але ми впізнаємо їх, коли бачимо, що їх порушують.

6.jpg
7.jpg

              Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці

bottom of page