Курси, самоосвіта, обмін досвідом
Тема «СТОП дорослі. Цікаво не тільки дітям».
Головне завдання НУШ – виховати інноватора та громадянина.
Головна мета нас, вчителів– створити школу, в якій буде приємно і цікаво навчатись. Саме вчитель, є тим агентом змін сучасного освітнього простору, готовий до змін власного мислення, творчий та креативний. Йому під силу зі звичайною газетою провести фізкультхвилинку, привітатися з веселим паперовим чоловічком, мотузкою дістати побажання, а складні речі передати через гру і розваги.
Обмінялися досвідом, підняли настрій, зарядили позитивом.
Любимо свою роботу.
Команда вчителів природничо-математичних дисциплін підготувала цікаву добірку методичних лайфхаків і презентувала їх колегам, використовуючи онлайн сервіси Thinglink, Classroomscreen, WordArt, віртуальну лабораторію Phet.Colorado. Створювали унікальний орнамент вишиванки, демонстували політ снаряду танка "Leopard 2", релаксували під час музичної паузи і розбирали пріоритети власного життя за допомогою Тибетського тесту.
Усі присутні поповнили свої методичні скарбнички, окреслили плани співпраці, зарядились позитивом і оптимізмом. Було пізнавально, весело, гамірно та різнобарвно.
Тема: 5 ключів до успіху:
- любов і турбота
- мужність і відвага
- стійкість і дух
- благодійність та пожертва
- допомога та підтримка
Кожна зупинка - це певні методики, які використовуються вчителями іноземної мови на уроках: 1) використання інноваційних технологій 2) нестандартні уроки 3) руханки 4) розвиток творчості, уяви та критичного мислення 5) інтерактивні методи навчання. Виконавши завдання на кожній зупинці, учасники отримали ключ до успіху.
Успіх = ПЕРЕМОГА 💙💛
Обмінялися досвідом, покреативили та зарядилися позитивом, зарядилися на Перемогу
Команда вчителів кафедри МО естетично-оздоровчого циклу ліцею № 38 ЛМР зуміли інтегрувати предмети мистецтва, музики, основ здоров’я та фізичної культури під час проведення форуму обміну досвідом серед педагогічної команди, що відбувся 18.05.23. Педагоги продемонстрували як можна використовувати на будь-яких уроках веселі фізхвилинки, танцювальні рухи для перепочинку та коригувальну гімнастику із вправами для правильної постави і профілактики плоскостопості. Адже саме рух та вправи призводять до покращення роботи мозку, відновлюють силу, знімають втому та напругу, тим самим наповнюють позитивними емоціями, піднімають настрій та підвищують працездатність як учня так і вчителя під час освітнього процесу. Колеги отримали позитивний заряд емоцій та гарні рекомендації: «Через гармонію руху до гармонійного життя!»
Сьогодні, 18 травня 2023 року, кафедра предметів суспільно-гуманітарного циклу продемонструвала командний дух, інноваційнійність і професійну ексклюзивність, узявши участь у роботі Форуму обміну досвідом.
Педагоги творчо працювали на майданчику «Платформа часу», повернувшись у минуле (1933-1947 рр.), і спробували поєднати його із сучасним та майбутнім. Вдало оперуючи історичними фактами, свідченнями очевидців, художніми та документальними творами, учасники проаналізували причини трагічних подій в історії та літературі.
Капсула часу стала символом національної пам’яті для нащадків, щоб ніколи знову не повторилися і репресії української інтелігенції, і депортація кримських татар, і війна, яка сьогодні нищить Україну.
Земле моя знедолена,
Танком ворожим зорана,
Горем тяжким засіяна,
Кров’ю й сльозами вмита.
На полотнищі чорному
Кров розцвіла узорами…
Смутком людським й надією
Наша сорочка шита
(Галина Березюк,
вчитель зарубіжної літератури).
Попри війну, епідемію, складні умови праці та навантаження, пов’язані з організацією освітнього процесу та забезпеченням якості освіти, педагоги Ліцею № 38 Львівської міської ради не лише віддано працюють на освітньому фронті, а й продовжують підвищувати свій фаховий рівень.
Круглий стіл (07.03.2023р.) щодо запитів педагогів про підвищення кваліфікації - це і корисне спілкування в колі однодумців, і активний обмін досвідом та ідеями з колегами, а для адміністрації ліцею – це створення мотиваційного осередку для невпинного професійного зростання учителів та вивчення запитів педагогів щодо підвищення кваліфікації. У результаті обговорень та дискусій педагоги дійшли висновків: Далі

:))15.12.2022 у нашому ліцеї проведений майстер-клас «Педагогічні смаколики».
Без світла ,але з теплом у душі, без Інтернету, але з вогником у серці, в часі війни, але з вірою у Мир ми ділилилися педагогічними рецептами. Було :)) по вчительськи смачно
