top of page

Короткотривала група

#короткотривалагрупа #шевченко210 «Тарас Шевченко! Досить було однієї людини, щоб урятувати цілу націю!" Остап Вишня У рамках методичного тижня кафедри суспільно-гуманітарних наук вихованці короткотривалої групи ліцею завітали до учнів 5-А класу, вшанувати безсмертний дух і велич Тараса.

Лісом осінь походила -

Все навкруг позолотила.

Залишила лиш ялинку

Їжачкові на хатинку. 

Розвага "Осінь! Гайда в ліс за чудесами!"

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Бажаємо миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні!

Правильне харчування – це не лише модний тренд, а й основа здоров’я і гарного самопочуття дитини. Тож стараємося годувати дітлахів саме так, як рекомендують експерти.

Ранній вік є одним із важливих етапів життя і розвитку дитини.
З метою забезпечення фізичного, психічного, соціального, пізнавального розвитку дітей та полегшення їх адаптації до умов навчального закладу в нашому ліцеї функціонує короткотривала група.
Організація роботи в ній передбачає створення психологічного комфорту та умов для розвитку навичок у різних видах діяльності з урахуванням індивідуальних можливостей дітей раннього віку, потреб та інтересів дітей та батьків.

2.jpg
3.jpg
4.jpg

Таке довгоочікуване, магічне свято Миколая - коли у ніч на 6 грудня, під подушкою діти знаходять солодкі подарунки. Цьогоріч особливо очікували цього свята, адже не лише діти, а й дорослі мають одне "спеціальне" бажання - щоб якнайшвидше закінчилась війна! І ми віримо, воно обов'язково здійсниться!

20231207_160427.jpg

21 лютого 2022 року Міжнародний день рідної мови!
Мова – духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен в першу чергу створити в своїй душі світлицю, у якій зберігається найцінніший скарб – МОВА. 
Любімо свою рідну мову, бо з нею наше майбутнє і майбутнє України!

7 травня 2021 року вихованці короткотривалої групи ліцею 38 вітали своїх  рідних матусь.
Адже не зважаючи на вік, завжди потрібна мама,
її ласка, її лагідний погляд. І чим більша наша любов до неї, тим радісніше наше життя. 

Якщо говорити між нами, то все починається з мами.
І казочка перша у світі, і сонячна подорож в літо.
Найперші легенькі сніжинки і сяюче диво – ялинка.
Від мами – і літери, й слово, і зроблена разом обнова….
Якщо говорити між нами, то все починається з мами.

bottom of page