top of page

5-8 класи

2022-2023

Мама, матуся, матінка... Скільки ніжності, тепла у цьому слові, що називає людину, яка для всіх - найближча, найрідніша, найдорожча.

У травні, коли прокидається від сну природа, теплий весняний вітерець приносить свято Матері. Це чудова можливість вкотре висловити свою любов та безмежну вдячність за все, що роблять для нас наші матері.

Напередодні учні 5-А класу мали можливість дізнатися цікаві факти виникнення цього свята, особливості його святкування у різних країнах світу, приймали участь у вікторині, креативили, навчалися та знову і знову переконувалися, що мама-це найрідніша людина, це подарунок від Бога кожній дитині, що живе на землі!!!

Ліцей № 38 ЛМР. 12.04.23 р. учні 6-А класу під керівництвом вчителів трудового навчання Гринаш О.З. та Кузняка О.І. брали участь у  майстер-класі з  декорування сувенірних великодніх яєць із застосовуванням технологій валяння та декупажу. Процес створення краси власними руками приносить не тільки задоволення але й позитивний та піднесений настрій від результату праці. Кожна виготовлена писанка дитиною – особлива, в ній мрія  і надія,  любов, добро, віра у перемогу! Тож хай збуваються усі Ваші мрії і сподівання у цей Великодній час! Христос Воскрес! Воскресне Україна!

#ліцей38🇺🇦”Алфавіт у камуфляжі”
Слова тут зайві. 
Тут кожна літера несе в собі глибокий зміст та є символом, на жаль❤️‍🩹……війни
Але перемога вже скоро💙💛
Віримо в це🙏🙏🙏
Слава Україні🇺🇦 #управлінняосвітиЛьвова

Граната до проєкту.jpg

У міжнародний день любові до себе – International Natural Day,здобувачі освіти 6-А класу на уроці англійської мови говорили про власні почуття, ділилися цікавими фактами про святкування цього дня, розгадували тематичні ребуси та головоломки, пригощалися та започаткували традицію «Secret Valentine»

0-02-05-2d7452acf5b308b37be97a03.jpg
0-02-05-81105eb2836abe837b45811c.jpg

Традиційно у грудні відбувається акція «Година коду» — це глобальна ініціатива щодо популяризації програмування серед школярів усього світу, метою якої є показати учням, що інформатика може бути веселою та цікавою.

У 2022 році «Година коду» відбувається з 5 по 16 грудня. Учні 8 класів  ліцею №38 ЛМР з вчителями інформатики Дмитришин О.Б і Щур Л.П 8 грудня взяли участь у цій акції, приєдналися до мільйонів учнів та вчителів у більш, як 180 країнах.

На уроках спілкувалися з учнями про перспективи роботи в IT і тонкощі програмування залежно від проєктів, адже технології розвиваються дуже стрімко, і в майбутньому програмування буде таким же звичним, як знання української, англійської чи будь-якої іншої мови...

зображення_viber_2022-12-11_14-20-39-464.jpg
bottom of page