top of page

Дошкільний підрозділ

2023-2024

Осіння розвага в старшій групі «Ангелятко». Тема розваги «Де живе осінь?»

Підготували педагоги:

Крілик Марія Вікторівна                            Лучечко Мар’яна Іванівна                        Максимек Ірина Миколаївна                  Венчур Анастасія Остапівна

Помічник вихователя Дорош Ольга Богданівна

Все теплим промінням зігріто

Уже почалося в нас літо.

І сонце всміхається з неба,

Нам більшого щастя не треба!

«Подаруй захиснику посмішку». Короткотривала група.

Майстер – клас організований з метою впровадження в освітню діяльність закладів дошкільної освіти Львівської МТГ освітні проєкти «Арт-студія – територія творчості та доброти» та «Емпатія». Всі футболки, які розмальовані рученятами наших дітей будуть подаровані захисникам

2022-2023

Малювала писанку матуся,

А тепер і ми малюєм красно,

Щоб була неначе зірка ясна.

Старша група"Дзвіночок" долучається до Всесвітнього дня інформації про аутизм,одягнувши в блакитний одяг.

#аутизм2023

20230403_101800.jpg
20230403_102306.jpg

" Рости, рости зернятко на радість малятам..."

Город на підвіконні в дитячому садку сприяє  розвитку допитливості і спостережливості в дітей, він допомогає краще пізнати життя рослин. Розширює кругозір і уявлення у дітей. Розвиває естетичні почуття, уміння радіти красі вирощених рослин та результату своєї праці. 

Вихователь:Корабяк Г.І.

"Від насінини до рослини".

Напрямок проекту актуалізовано на розширення кругозору і здібностей сприйняття у дітей того, як відбувається процес росту рослин, розуміння процесу догляду за рослинами та значущості рослин в житті людей.

Мета проєкту:  розширення знань дітей про те, як створити грядку на підвіконні і доглядати за цибулинами, молодими паростками пряних трав, зернових культур та кімнатних квітів; активізувати у дітях ініціативу, увагу і пам'ять, збагачувати словниковий запас, залучати до роботи проекту дітей

ний текст чи змінити наявний. Це просто.

   Вихованці дошкільного підрозділу завітали на екскурсію до спортивної зали нашого ліцею. Учителі фізкультури Гнатів Н. С. і Війтович О.О. ознайомили дітей із використанням спортивного обладнання і правилами поведінки. Із великим захопленням наші майбутні спортсмени виконували вправи і змагались у естафеті!

🏆⚽🏀🥇

У нашому садочку весело зростати,

Мріють дошкільнята спортсменами стати!

Спорт, певна річ, потрібен усім,

Зазначено передусім,

Спорт- помічник,здоров'я, гра

Фізкультура!!! Ура!!! Ура!!!

Молодша група «Метелики»

Наші дітки не сумують, гарно та вміло на городі працюють!Справжній город на підвіконні....🥬🧅🫘

У перші дні лютого до шкільної бібліотеки Ліцею 38 завітали майбутні маленькі читайлики дошкільного підрозділу, разом із бібліотекарем Олійник Н.Я.та вихователями, на пізнавально - оглядову ексурсію "Чарівний світ книги", мета якої залучити майбутніх школярів до ознайомлення з книгою, навчити їх користуватись бібліотекою, виховувати любов до книги та бережливого ставлення до неї.

InShot_20230203_132538381.jpg

Ліцей 38 ЛМР дошкільний підрозділ

Щороку 21 березня у світі відзначають День "сонячної "людини. Вихованці старшої групи"Дзвіночок" долучились до щорічної акції "LOTS OF SOCK"на підтримку"сонячних"дітей.

Вихованці вчаться толерантності,взаємодопомоги,поваги та любові до ближнього.

#синдром _дауна_2023

#LOTS OF SOCK

Сьогодні, напередодні улюбленого свята, у гості до дітей дошкільного підрозділу Ліцей 38 ЛМР завітав Святий Миколай. Він привітав усіх з прийдешнім святом, побажав миру, злагоди, здоров'я та приніс із собою подарунки, які так чекали діти .

Допомогли зустріти св.Миколая вихователі:Качмар О.Б., Крілик М.В., Корабяк Г.І., Карабаник Ю.А., асистент вихователя Лось М.П.. Помічники вихователів: Старушкевич Н.Г., Мацько О.І., Колеба Н.М.

2021-2022

Цікаво спостерігати за творчими особистостями. Малювання нетрадиційною технікою на харчовій плівці.
Завдяки таким заняттям вихованці Розвивають природні здібності, обдарування, образне мислення. Заняття провела вихователь Качмар Оксана Богданівна, помічник вихователя Курилюк Ірина Валеріївна у старшій групі «Метелики»

1.jpg
2.jpg
3.jpg
Нетрадиційні техніки малювання: малювання долонькою " Рибка в акваріумі" у молодшій групі " Ангелятко" , вихователь Крілик Марія Вікторівна.
4.jpg
5.jpg

Предметна аплікація: " Ялинка" у молодшій групі " Ангелятко" , вихователь Крілик Марія Вікторівна.

7.jpg
6.jpg

Інтегроване заняття: Куля. Повторення назв кольорів у молодшій групі " Ангелятко" , вихователь Крілик Марія Вікторівна.

8.jpg
9.jpg
10.jpg

Участь  у міському освітньому проекті «Фотографія, що оживає».  Середня група «Дзвіночок», вихователь Корабяк Галина Ігорівна

11.jpg
12.jpg
13.jpg

Безпека на дорозі: прості правила дорожнього руху для дітей.  Середня група «Дзвіночок», вихователь Корабяк Галина Ігорівна.

14.jpg
15.jpg
16.jpg

Випікання печива – цікава, захоплююча і смачна справа! Старша група « Метелики», вихователь Качмар Оксана Богданівна.

17.jpg
18.jpg
19.jpg
20.jpg

Вчимося бути самостійними – шнуруємо взуття.  Старша група «Метелики», вихователь Качмар Оксана Богданівна.

22.jpg
21.jpg
23.jpg

Осінні розваги у старшій дошкільній групі «Ангелятко»

29.10.2020 року в ліцеї № 38 ЛМР у старшій дошкільній групі «Ангелятко» вихователем Крілик М.В.  і помічником вихователя Мацько О. М. проведено осінню розвагу. Діти  узагальнили знання про природні явища, милувались чарівними барвами осені, декламували вірші, співали пісеньки, проявили спритність і винахідливість в іграх і забавах.

Відкрите заняття з логіко – математичного розвитку у дошкільній групі «Метелики» ліцею № 38 ЛМР

Розвивати логіко – математичну компетентність дошкільників в процесі розумово – пізнавальної діяльності важливо завжди і особливо важливо у 2020-2021 навчальному році, який проголошено Роком математичної освіти в Україні.

Світ дитинства, насичений світлом і радістю – це те, що має бути пріоритетним у дошкільній педагогіці.
Пісеньку, яка переплітається із рухами, іграми, забавою, малеча може пережити усім єством!
На музичному занятті у середній групі 16.09.2020 разом із музичним керівником Теслею О. І. наші вихованці із задоволенням виконують дитячі пісні.

2023-2024

Молодша група "Дзвіночок"

🍂🍁🍂🍁🍂🍁🍂🍁

Нині осінь нас чарує,

Неповторна, чарівна,

Різні барви нам дарує

І дивує нас вона.

Виглядає так казково

Восени і парк, і гай,

Розмаїттям кольоровим

Прикрашає осінь край!

🍁🍂🍁🍂🍁🍂🍁🍂

Розвага "Красуня Осінь"

2022-2023

Надзвичайно чутливе та гармонійне свято випуску дошкільного підрозділу Ліцею 38 провела вихователь Корабяк Галина, музичний керівник Тесля Оксана і помічник вихователя Колеба Надія ...Ми змушені Вас відпустити, Щоб ви могли у світ летіти. Летіть, пташенята в доросле життя Щасливо Вам, любі, вперед в майбуття.

"Учітеся, читайте,

І чужому научайтесь

Й свого не цурайтесь ..."

Хай ці рядки будуть, як життєве кредо кожного вихованця.

        В рамках Шевченківського тижня вихованці старшої групи "Дзвіночок" знайомилися з творчістю видатного поета, художника, скульптора, громадського діяча. Постать Шевченка відома і шанована у всьому світі,  пам'ять про Кобзаря залишається з нами доти, доки ми живемо і працюємо.

Різдвяні свята – це пора, коли оновлюються наші душі, прискорено б’ються серця. Плекаючи в собі любов Ісуса, співаючи за столом колядки, згадуючи свій рід, ми неодмінно стаємо на краплю кращими, добрішими, а головне – вдячними Господу. Час невпинно біжить вперед, і від коляди залишається лише тиха мелодія, яка карбується в нашу пам’ять і вичікує свого звучання на наступний рік.

І ось в цю постсвяткову пору 20 січня 2023 року відбулася
«Розколяда» в ліцеї 38 ЛМР дошкільному підрозділі 
в групах "Метелики", "Ангелятко", "Дзвіночок".

Діти і дорослі прославляли родженого Христа колядками,
щедрівками, віншування. Бажали один одному щастя і добра,
щоб в мирі і здоров’ї дочекатися наступних свят.

Нхай Різдвяне чудо нас гуртує, посилає з неба Божу благодать
Підгототували вихователі:Корабяк Г.І.,Крілик М.В.,
Карабаник Ю.А.,

Качмар О.Б.

2021-2022

Комбіноване заняття «Солов’їна,  калинова – найдорожча рідна мова». Ліплення «Червона калина», старша група
«Метелики». Заняття провели  вихователь Лесько О. М., помічник вихователя Курилюк І. В.

Комбіноване заняття «Символ державності та ідентичності – Державний Герб України» в старшій групі «Метелики».
Провели заняття вихователь Качмар О. Б. і помічник вихователя Курилюк І. В.

Аплікація « Герб України», середня група «Дзвіночок». Заняття провели вихователь Корабяк Галина Ігорівна, асистент вихователя Карабаник Юлія Андріївна, помічник вихователя Колеба Надія Михайлівна.

2.jpg
3.jpg

Старша група"Метелики"  вихователі Качмар О.Б.,Лесько О.М.,помічник вихователя Курилюк І.В. Стрітенська свічка -
символ запаленого у кожному з нас вогника Божої благодаті. Освячену свічку зберігатимемо, як символ миру і спокою
в наших домівках. 

Одним з найочікуваніших для дітей  є свято Святого Миколая, адже він здійснює всі їхні мрії та бажання. І цього разу 16 грудня Святий Миколай завітав до вихованців дошкільного підрозділу ліцею 38 старшої групи "Метелики".Наші глядачі та діти були вражені неймовірною атмосферою дійства,а також по-справжньому повірили в зимову казку та в доброго Святого Миколая,який щиро привітав дітвору,побажав,щоб здійснились всі їхні мрії і подарував солодкі подарунки.Позитивні емоції, гарний настрій, великий заряд енергії отримали всі присутні на святі.  Виступ дошкільнят підготували вихователі Качмар Оксана Богданівна, Лесько Оксана Миколаївна, помічник вихователя Курилюк Ірина Валеріївна, керівник гуртка англійської мови Матвіїв Тетяна Ярославівна, музичний керівник Швець Марта Ігорівна.

 04.10.2021р. У старшій групі «Метелики» ліцею №38 ЛМР відбулось веселе, яскраве і захоплююче свято Осені. Вихованці отримали багато позитивних емоцій, а на завершення Осінь почастувала усіх своїми дарами – смачними яблучками.
    Виступ дошкільнят підготували вихователь Качмар Оксана Богданівна, керівник гуртка англійської мови Матвіїв Тетяна Ярославівна, помічник вихователя Курилюк Ірина Валеріївна

  03.11.2021р. У молодшій групі «Ангелятко» ліцею №38 ЛМР відбулось свято Осені, яке було пізнавальним, веселим і цікавим. Всі присутні отримали безліч позитивних емоцій та незабутніх вражень. Свято пройшло у колі друзів, у барвах осені, з квітами та дарами природи.
 

2020-2021

 07. 05. 2021 в ліцеї №38 ЛМР вихованці дошкільної групи « Метелики» вітали своїх матусь зі святом. Приготували чудові пісні і вірші, подарунки. Шкода, що все відбувалось дистанційно…

23.02.2021р. ліцей №38 ЛМР. Вихованці старшої групи «Дзвіночок» і середньої групи «Ангелятко» долучились до
флешмобу з нагоди святкування 150-річчя з дня народження Лесі Українки.
#Коралі_барвами_сяють,_дошкільнята_Львова_намистинки_памяті_творчості_для_Лесі_збирають

16.12.2020 року у дошкільний підрозділ ліцею №38 завітав Святий Миколай. Діти з нетерпінням чекали на це дивовижне
свято, здатне наповнити теплом доброти і любові кожне серце.
   Одягнувшись у новорічні костюми, вітали Миколая Чудотворця віршами, піснями, цікавими забавами!  

09.11.2020 року у ліцеї №38 ЛМР вихованці дошкільних груп «Ангелятко», «Метелики» і  «Дзвіночок» відзначили День української писемності і мови. Діти декламували вірші, співали пісні, грали у цікаві ігри. Національна символіка і барвистий одяг додали святковості заходу.

bottom of page